„Rawlplug” 100 metų

„Rawlplug” istorija

‚‚Rawlplug“ pavadinimas  yra glaudžiai susijęs nuo praeito amžiaus pradžios su tvirtinimo detalių atsiradimo istorija.

1910 m. ‚‚Raulings Broliai Ltd“ ( Rawlings Brothers) buvo klęstinti inžinierinė, statybos ir apdailos įmonė. Tačiau tais pačiais metais, Britanijos muziejuje,  Džonas J. Raulingas (John Joseph Rawlings) buvo pasamdytas, įdiegti elektros laidus, kad jie būtų nepastebimi.  Šie apribojimai yra tiesiogiai susiję su pirmuoju ‚‚Rawlplug“ išradimu ir ankerio patentavimu, pradėsiančiu statybos ir pramonės revoliuciją.

Remdamiesi išrasta naujove, 1919 metais  įkurta ‚‚Rawlplug“ įmonė, kuri sėkmingai ir tikslingai tęsė plėtrą  tvirtinimo detalių  sektoriuje ir įžiebė pirmąją genialumo kibirkštį.

Su 1930 metais išrastu  pirmuoju  mechaniniu  ankeriu, (kuris naudojamas yra iki šių dienų) ‚‚Rawlplug“ įmonės pavadinimas tapo ‚‚patikimai įtvirtinti ir sutvirtinti“ sinonimu.

Per praėjusių dešimtmečių nuosavybės pokyčių laikotarpį, technologinius ir konstrukcinius pasiekimus, ‚‚Pasidaryk pats“ augimą, pagrindinė ‚‚Rawlplug“ filosofija ir pozicija nepasikeitė. Nuo tos dienos, kai Džoną Raulingą ( John J Rawling) aplankė įkvėpimas pirmąjam išradimui, taip iki šiol ‚‚Rawlplug“ siekia naujovių, o produktai yra patikimi ir puikiai atliekantys savo darbą.