Techninė pagalba

Techninė pagalba

Keitimasis žiniomis ir patirtimi yra vienas vertingiausių šaltinių, kurį profesionalai naudoja savo kasdieniame darbe. Niekas negali pakeisti šimtų valandų, praleistų projektuojant, kuriant konstrukcijas ar atliekant apdailos darbus. Įsivaizduokite šį laiką, padaugintą iš dešimčių žmonių ir 100 veiklos metų – tai Rawlplug techninė pagalba.

Rawlplug techninė pagalba reiškia konsultavimą ir techninės bei projektinės paramos gavimą iš Techninio departamento inžinierių, specialistų ir rinkos ekspertų.

Mūsų inžinieriai yra jūsų žinioje – statybos pramonės specialistai, turintys ilgametę patirtį. Jie atsakys į jūsų klausimus remdamiesi bendradarbiavimo su klientais patirtimi, kurios metu jie patvirtino teoriją, įvaldė praktiką ir sužinojo visų rūšių projektų paslaptis, apribojimus ir specifiką.

Techninės ir projektinės konsultacijos atliekamos su Technikos skyriaus inžinieriais. Susistemintas ir struktūrizuotas darbas šiuo klausimu yra įmanomas formų dėka, specialiai sukurtų konkretiems produktams. Paslauga yra nemokama ir prieinama internete. Individualus projektavimo palaikymas garantuoja, kad bus atsižvelgta į specifinių sprendimų specifiką ir reikalavimus.

 

Kodėl verta kreiptis į Rawlplug techninę pagalbą?

  • Rawlplug Technical Helpdesk yra nemokama paslauga, skirta projektuotojams iš viso pasaulio.
  • Paslauga prieinama internete adresu rawlplug.com, kuri leidžia užduoti techninius ir projektavimo klausimus, į kuriuos atsako Rawlplug technikos inžinieriai.
  • Klientas turi galimybę išsiųsti tam skirtą formą arba konkretų, nurodytą gaminių, tokių kaip betoninė plokštė, stogas, baliustrada ir fasadas, taikymą arba, jei jo projektavimo atvejis yra konkretesnis, formą naudoja kitų tipų projektams. Sprendimas suteikia galimybę konsultuotis projektuojant, neatsižvelgiant į iššūkio mastą ir tipą.
  • Tiksli ir individualizuota projekto parama, paremta formoje esančiais duomenimis, kurių apimtis buvo pakoreguota atsižvelgiant į specifinius sprendimus ir specifinius sprendimus keliančius reikalavimus, be to, formos dizainas pateikia paruoštus patarimus, kaip ir kaip pateikti duomenis, kad konsultavimo procesas būtų kuo efektyvesnis.

Kreipkitės į mus dėl techninės pagalbos įgyvendinant projektą arba dėl bendrų patarimų dėl mūsų produktų ir paslaugų. Pasirinkite vieną iš toliau pateiktų parinkčių.

Dėmesio! Atsakymą į savo užklausą galite rasti mūsų DUK sąraše.