Konsultacijos statybvietėje

Techninės konsultacijos statybvietėje

Mūsų gaminiai garsėja savo patikimumu ir atitinka aukščiausius saugos standartus. Tačiau dažnai dėl projektavimo sąlygų sunku įvertinti faktinę būklę, atsižvelgiant į galimą medžiagos stiprumą, ypač jei tai yra silpna konstrukcija, ty kai gipso kartono plokštės ar mažo stiprumo blokai arba plytos su didelėmis skylėmis ir žemos naudojamas stiprumo skiedinys.

Techninės konsultacijos yra vietinių inžinierių komandos siūloma paslauga kiekvienam techniniam iššūkiui, ypač Rawlplug gaminių testavimui nepalankiausiomis sąlygomis jų faktinio naudojimo vietoje ir sąlygomis.

 

Techninė pagalba yra Rawlplug inžinierių paslauga, teikiama vietoje, konkrečių statybų investicijų vietoje. Tai apima Rawlplug gaminių tikrinimą jų faktinio naudojimo vietose ir sąlygomis, remiantis patentuotu standartu, paremtu EAD, BS: 8539 ir Didžiosios Britanijos fiksavimo gamintojų asociacijos gairėmis. Keli bandymai patvirtina testo rezultatų patikimumą. Todėl rengiamos tikslios ataskaitos, atsižvelgiant į visus techninius parametrus ir individualias Rawlplug ekspertų rekomendacijas. Šią paslaugą Rawlplug siūlo nemokamai.

 

  • Techninės konsultacijos vietoje apima visapusišką inžinierių palaikymą visose šalyse, kuriose Rawlplug turi padalinius. Dizaineriai ir rangovai turi galimybę konsultuotis ir teikti techninę pagalbą dėl konkrečių sprendimų investavimo vietoje. Viena populiariausių paslaugų šioje srityje yra statybų testavimas.
  • Bandymai vietoje reiškia Rawlplug produktų ištvermės tikrinimą jų faktinio naudojimo vietoje ir sąlygomis, be to, mes taip pat išbandome pagrindo laikomąją galią. Prekės ženklo priedai yra išbandomi remiantis konkretaus projekto inžinieriaus ar statybos inžinieriaus apibrėžtomis gairėmis.
  • Atliekant bandymus, mes naudojame nuosavą standartą, sukurtą remiantis EAD, Didžiosios Britanijos standarto BS: 8539 reikalavimus ir Didžiosios Britanijos tvirtinimo elementų gamintojų asociacijos gaires. Atitikimą šiuo klausimu prižiūri Rawlplug ekspertų komanda, kuri yra techninio komiteto narė.
  • Stiprumo testai atliekami kliento nurodytoje vietoje – dažniausiai faktinės investicijos vietoje.
  • Kaip paslaugos dalis, atliekama testų nepalankiausiomis sąlygomis serija, siekiant užtikrinti rezultatų patikimumą. Jei rezultatai skiriasi, bandymai pakartojami, siekiant nustatyti galimus Rawlplug produktų naudojimo apribojimus. Šiuo atveju inžinieriai iš Techninio departamento siūlo alternatyvius sprendimus parenkant tvirtinimo detalių tipą ir sąlygas, atsižvelgiant į kliento verslo pranašumus, įskaitant išlaidas, našumą ir ištvermės optimizavimą.
  • Po bandymų klientas iš mūsų gauna išsamią ataskaitą, kurioje, be kita ko, pateikiama informacija apie: reikalinga ir pasiekta apkrova, konstrukcijos tipas, jos stiprumas ar tvirtinimo storis, taip pat individualios Rawlplug technikos ekspertų rekomendacijos.