Easyfix

EasyFix – program projektuojant armatūrą

Šiuolaikinė statybos pramonė tikisi ambicingų, modernių IR funkcionalių Sprendimu. Naujos investicijos projektavimas yra pirmasis IR być Galo svarbus Statybų įgyvendinimo etapas. Kiekvienas tolesnis statybos darbų etapas priklauso Od jo taigi IR Od naujai pastatyto objekto eksploatavimo saugumo. Stai Kodėl„Rawlplug sukūrė EasyFix programą – novatorišką įrenginių skaičiavimo įrankį, skirtą maksimaliai palaikyti architektus, statybininkus, inžinierius ir rangovus atliekant jų kasdienį darbą .

Kas yra Rawlplug EasyFix ?

Tai yra patentuota nemokama projektavimo skaičiavimų programa, kurioje atsižvelgiama necie konkrečius konkrečių Statybų investicijų poreikius. Skirstymas ç teminius modulius, skirtus konkretiems vykdymo darbų segmentams, užtikrina naudojimo patogumą. Darbas remiantis naujausiomis EAD, ETAG ir Eurokod gairėmis užtikrina standartų laikymąsi, tikslumą ir aukščiausią naudojimo galimybes. Specializuotos funkcijos, naudojimo paprastumas ir intuityvumas palaiko kiekvieno dizainerio darbą ir garantuoja jų sukurtų sprendimų saugumą.

EasyFix automatiškai pateikia greitus, tikslius ir naudingus skaičiavimus, atsižvelgiant į indywidualnyų tam tikros darbo srities pobūdį ir naujausius standartus. Program taikomoji padeda spręsti problemas, kurios gali kilti kituose projektavimo etapuose.

 

Kodėl Rawlplug EasyFix?

 • EasyFix yra NEMOKAMA, patentuota programa, leidžianti atlikti projektinius skaičiavimus, kaip įgyvendinti būtinus įvairių tipų elementų tvirtinimus statyboje, naudojant Rawlplug gaminius.
 • EasyFix yra patentuota priemonė, sukurta bendradarbiaujant su ekspertais ir praktikais, remiantis konkrečiais poreikiais ir projekto patirtimi.
 • Atskiri programos moduliai yra skirti konkretiems vykdymo darbų segmentams ir juose yra surinkimo elementų, parinktų atsižvelgiant į specifinius poreikius, kylančius dėl įvairių projektų, su kuriais susiduriama statybų projektu
 • Kiekvienas teminis modulis leidžia atlikti skaičiavimus realiu laiku, suteikiant vartotojui neribotas galimybes pritaikyti armatūrą ir furnitūrą pagal realius poreikius tam tikru momentu.
 • EasyFix sukurtas remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkančiomis EAD, ETAG ir Eurocode, užtikrinant atitiktį standartams, tikslumą ir aukščiausią naudojimo galimybes.
 • EasyFix programa apima pagrindines veiklos sritis projektuotojų ir rangovų požiūriu: elementų tvirtinimas ant betono ir mūro paviršių; plokščių stogų izoliacijos ir hidroizoliacijos bei fasadų šilumos izoliacijos tvirtinimas ETICS sistemose; gelžbetonio technikoje klijuojant armatūros strypus
 • Skaičiavimams atlikti atskirose srityse naudojami specialūs, specializuoti moduliai, skirti atskiriems statybos darbų segmentams. Kiekvienas iš jų turi specifinių savybių, leidžiančių greitai, tiksliai ir naudingai atlikti skaičiavimus, atsižvelgiant į tam tikros darbo srities specifiką: PLOKŠTĖ, BALUSTRADĖ, ARMAS ARMAV
 • PLOKLŠTĖ modulis leidžia optimumiai pasirinkti sujungtus ir mechaninius betono pagrindo inkarus; BALUSTRADĖ modulis užtikrina optimumų įklijuotų ir mechaninių inkarų pasirinkimą turėklų tvirtinimui betoniniame pagrinde; ARMAVIMAS modulis leidžia lengvai suprojektuoti armatūros tęstinumą su armatūra ir giliai pritvirtinti armatūrą; STOGAS modulis garantuoja optimumų tvirtinimo elementų pasirinkimą tvirtinant izoliaciją ant plokščių stogų prie betono, plieno ir medžio pagrindo; FASADAS modulis naudojamas optimumiam mechaninių tvirtinimo elementų, skirtų izoliacijai tvirtinti ant mūro ir betono sienų, parinkimui.
 • programa yra aiški, skaidri ir labai intuityvi naudoti.
 • Keletas funkcijų, kurios palengvina projektavimo veiklą, pavyzdžiui, atsižvelgiama į vėjo ar projektines apkrovas dėl įvestų apkrovų arba galimybę peržiūrėti visos grupės ar procent atskirų tvirtini na detalu.
 • Tipiškų, bet ir specifinių filtrų rinkinys per tvirtinimo elementų grupa, medžiagą, skersmenį ar tipą leidžia rasti optimumų sprendimą, o papildomų funkcijų dėka taip pat galima optimizuoti elements, pritvirtintus etap pradi.
 • Programa leidžia pasirinkti iš visos BIM ir CAD modelių duomenų bazės ir BIM Rawlplug programinėje įrangoje esančių techninių brėžinių, kurių dėka šios programos viena kitą papildo.
 • Programa nuolat atnaujinama ir tobulinama, atsižvelgiant tiek į reglamentų pokyčius, į naujausius Rawlplug produktų tyrimų rezultatus, tiek į dabartines rinkos tendencijas.

Funkcionalumas ir patogumas yra EasyFix programos naudojimo pranašumų santrauka. Ši nemokama programa papildo tikruosius visų statybos pramonės profesionalų: architektų, inžinierių ir konstruktorių poreikius.

Kaip naudotis Rawlplug EasyFix?

Programy EasyFix naudojimas yra nemokamas. Norėdami pasiekti programą, tiesiog atsisiųskite ją spustelėdami čia. Jei norite naudoti visas pažangias programos funkcijas, prisiregistruokite kaip jos vartotojas ir atsisiųskite nemokamą, pilną EasyFix versiją. Taip pat yra aiškus vadovas, kuris padės jums kuo geriau išnaudoti programą, taip pat išsamus jų funkcijų aprašymas.

Negana to, EasyFix yra integruota į Rawlplug BIM – dar vieną įrankį dizaineriams, turintį išsamų Rawlplug tvirtinimo elementų modelių, techninių brėžinių ir dokumentų rinkinį, paruoštą automati.

EasyFix skirtoje svetainėje rasite išsamią informaciją apie visas programos versijas ir techninių patarėjų kontaktinius duomenis.