Prekinis ženklas Modeco

Geros kokybės rankiniai ir elektriniai įrankiai už prieinamą kainą

modeco-irankiai

Daugiau nei 25 metus vartotojai pasitiki Modeco. Nuo pat pradžių šis prekės ženklas garsėja aukštos kokybės rankiniais  ir galios įrankiais, kurie yra patvarūs, atsparūs mechaniniams pažeidimams ir palaiko estetinę išvaizdą.Šiuo metu „Modeco“ tris produktų segmentus, kurių asortimentas pritaikytas skirtingų vartotojų grupių poreikiams:

Modeco Expert  sprendimai, reikalingi specialistams ir meistrams.

Modeco Expert – dinamiškai augantis rankinių ir elektros įrankių asortimentas, siūlantis tik kruopščiai atrinktus įrankius, pagamintus Europoje, bei tolimuosiuose Rytuose. Expert grupei priklauso  pagrindiniai rankiniai įrankiai, pvz., kaip atsuktuvai ir žnyplės, taip pat aukštos kokybės konstrukcijos, mechaniniai ir matavimo įrankiai, saugos priemonės.
Modeco Expert Hand ,  Power Tools- sukurti specialistams ir amatininkams. Modeco Expert išskiriamos prekės yra plataus asortimento, aukštos kokybės, patvarumo ir ergonomikos. Ilgalaikė, šios linijos kūrusios komandos patirtis užtikrina vartotojų lūkesčius ir pripažinimą.

Modeco Home– įrankių reikalingų namuose rinkinys.

Modeco Home –  rankiniai įrankiai, reikalingi kiekvieniems namams ir už prieinamą kainą, tokie kaip pincetai, plaktukai, mentelės. Jie gali būti naudojami namuose tvarkyti įvairius gedimus, remontuoti dviračius ar kitą įrangą, rekonstruoti vonios kambarį ar atlikti kitus smulkius remonto darbus.
„Modeco Home “ įrankiai pasižymi gera kokybe, estetika ir patrauklia kaina.

Modeco Garden– malonumas, dirbant sode ir sodybose.

Modeco Garden išsiskiria savo patraukliomis kainomis ir plačiu asortimentu.